WHMCS Modülleri

TC Kimlik No Doğrulama Modülü

Web sitenize kayıt olan ve hizmet alan müşterileriniz artık kayıt olurken T.C. Kimlik Numarası ve Doğum Tarihi istenir. Bu bilgiler sistem tarafından kontrol edilir. Eğer kişinin T.C. Kimlik Bilgisi ve Doğum Tarihi tutarlı ise mevcutsa sisteme kayıt olmaya ve ürün almaya onay verir.

WHMCS SMS Doğrulama Modülü

Sisteme üye olan kullanıcı, üyelik esnasında girdiği veya daha sonra girdiği cep telefonu numarasına doğrulama kodu gönderen bir modüldür.

SMS Modülü

Web sitenize kayıt olan ve sizden hizmet alan müşterileriniz artık cep telefonlarına giden SMS ile hizmetlerini takip edecekler. Aynı zamanda sistem yöneticisi & destek uzmanlarının da açılan destek talepleri ve alınan hizmetler hususunda SMS ile bilgilendirileceklerdir. Sitenize yeni üye kayıt olunduğunda, ticket açıldığında yöneticilere sms gönderimi sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz cevaplanan ticketlarda sms ile bildirim alarak hizmetinizden daha hızlı yararlanabilir. ücretsiz test edebilirsiniz.

Kullanıcı Adı Modülü

Bu modül ile müşterileriniz diğer firmalardan ayrıcalıklı olarak müşteri paneline giriş yapar iken email adresleri yerine daha kolay olarak seçmiş oldukları kullanıcı adını yazarak giriş yapabilecekler.

Sipariş Limiti Modülü

Bu modül ile müşterilerinizin herhangi bir ürünü 1 kez veya sizin belirleyeceğiniz sayıda satın alabilmesini sağlayabilirsiniz. Genellikle 1 günlük, 7 günlük, 1 aylık, 1 yıllık ücretsiz/sponsor/deneme süreli hizmet verenlerin müşterilerinin ücretsiz hizmetten birden fazla sipariş verememesi için satışa sunulmuştur.

MobilHesap Mobil Ödeme Modülü

MobilHesap ile müşterilerinizin yapacakları mobil ödemeleri WHMCS sisteminize entegre ederek müşterilerinizin ödemelerini telefonları ile yapmasını sağlar. Eklenti API vasıtasıyla çalışmaktadır. Eklentinin çalışması için sunucunuzda SOAP kurulu olması gerekiyor.

Payu.Com.TR Peşin ve Taksitli Sanal Pos Modülü

payu.com.tr sabit komisyonla taksitli ve tek çekim sanal POS hizmeti vermektedir. Payu.com.tr ye başvurunuzu yaptığınız ve kabul edildiğinizde bu sanal pos modülüne ihtiyacınız olacak. Bu modül ile müşterileriniz kredi kartı ile ister peşin ister taksitli olarak size ödeme yapabilirler. Payu.com.tr komisyonları ile ilgili web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İyizco Peşin ve Taksitli Sanal Pos Modülü

iyzico.com sabit komisyonla taksitli ve tek çekim sanal POS hizmeti vermektedir. İyizco.com a başvurunuzu yaptığınız ve kabul edildiğinizde bu sanal pos modülüne ihtiyacınız olacak. Bu modül ile müşterileriniz kredi kartı ile ister peşin ister taksitli olarak size ödeme yapabilirler. İyizco.com komisyonları ile ilgili web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

FinansBank Sanal Pos Modülü

FinansBank sanal pos modülü ile müşterileriniz ödeme yapabilirler.

Garanti Bankası 3D Peşin-Taksitli Sanal Pos Modülü

Garanti Bankası sanal pos modülü ile müşterileriniz 3D güvenliği ile ister peşin ister taksitli alışveriş ve ödeme yapabilirler.

Kuveyttürk Taksitli Sanal Pos Modülü

Hem 3D Hem 3D olmadan ödeme alabileceğiniz WHMCS taksitli Kuveyttürk bankası sanal pos modülüdür.

Yapı Kredi 3D Peşin-Taksitli Sanal Pos Modül

Yapı Kredi sanal pos modülü ile müşterileriniz 3D güvenliği ile ister peşin ister taksitli alışveriş ve ödeme yapabilirler.

Üyeler Arası Alan Adı Transferi Modülü

Müşterilerinizin birbirlerine hesabındaki bulunan domainleri transfer edebilmeleri için geliştirilmiş bir modülmüş. Transfer edilmek istenen müşterinin e-posta adresinin bilinmesi yeterlidir.

Ziraat Bankası 3D Peşin-Taksitli Sanal Pos Modülü

Ziraat Bankası sanal pos modülü ile müşterileriniz 3D güvenliği ile ister peşin ister taksitli alışveriş ve ödeme yapabilirler.